Skip to content

Classic Rock

9 thoughts on “ Lamtumirë Për Të Fundit Herë

  1. Kënga e fundit e Mozzik një lamtumirë për Loredanën-Instant, Paparazzi, Slider. 08/05/, 08/05/ Gjatë kësaj kohe, çifti ka pasur disa përplasje dhe nuk kanë hezituar që herë pas here të lëshojnë edhe ndonjë kunjë për njëri-tjetrin.
  2. Portreti i mjeshtrit të valleve popullore shqiptare, Besim Zekthi, u nderua për herë të fundit në këtë situatë të pazakontë për shkak të Covid 19, në një fotografi nga miqtë, kolegët edhe familjarët e tij në atriumin e Muzeut Historik Kombëtar.
  3. Nov 12,  · videos Play all Muzik Shqip - Hitet e reja Shqip - Kenget me te reja vip Hitet Shqip Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta - Duration: Shkurte Gashi (Official.
  4. Lamtumirë Ben, Sa herë të flitet për At Zef Pllumbin do kujtojmë ty. Sa herë do dëgjojmë këngët e Vaçe Zelës do na shafesh aty si një personazh i një videoklipi të përjetshëm! Ti u dhe jetë atyre sigurisht, por ata dhe qindra vepra të tjera ty të dhenë përjetësi të merituar. I paharruar miku .
  5. 'Teta Neta, lamtumirë', Rudina Xhunga rrëfen takimet e fundit me të ëmën e kryeministrit Rama E Shtunë 1 Gusht English Në një shkrim të dedikuar të ndjerës Aneta Rama, të ëmës së kryeministrit të vendit Edi Rama që u nda nga jeta mëngjesin e sotëm, gazetarja e njohur Rudina Xhunga zbulon detaje nga takimet ndër vite me.
  6. “I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumire diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj,”- shkroi Rudina Dembacaj, ndërsa e shoqëroi postimin me foton e të atit. Në fund të muajit maj, moderatorja njoftoi se i ati ishte shtruar në spital për shkak të problemeve shëndetësore.
  7. Jul 08,  · Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun të cilën e kemi parë vazhdimisht aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja rrallë eksperimenton me lookun dhe përgjithesisht e kemi parë me flokë të errët të gjatë, ndërsa ka luajtur kryesisht me gjatësinë dhe modelin. Por këtë herë .
  8. Lamtumirë, Harallamb Boshku Shah për herë të fundit. - Koka i zbret butë mbi skakjerë dhe fryma e fundit, për herë të fundit ngrohu gurët e akullt të shahut. Ndodh një rast shumë i rrallë, mbase i rrallë i vetëm, që një shahist të mbarojë ja kështu mbi tabelën e shahut.
  9. Ftohtë, borë, akull e shi, unë jam në detyrë, herë-herë edhe pa ngrenë e pa pirë. Në çdo mëngjes i them lamtumirë gruas dhe fëmijëve të mi. Çdoherë i përqafoj për herë të fundit, ua dhuroj puthjen e amshimit. E sa herë kthehem në shtëpi, i ledhatoj fort e fort. Çdo natë jam i ringjalluri i tyre.

Leave a Comment